fbpx
Lidhu me ne

Çkemi! Çfarë po kërkoni?

Art

VIDEO/ Vellezërit Balla mahnisin Amerikën me talentin e tyre

Dy të rinj shqiptarë, Arton dhe Arnold Balla, kanë dhuruar spektakël dhe kanë lënë jurinë pa fjalë në programin shumë popullor në SHBA “America’s Got Talent”.

Arnoldi 25 vjeç, me profesion interior derigner, dhe Artoni 20 vjeç, student ne vitin e dytë në Universitet në degën e juridikut, mbajtën pezull publikun me veprimet e tyre akrobatike.

Ndërsa anëtarët e jurisë, Simon Cowell, Heidi Klum dhe Sofia Vergara nuk mund ti besonin syve dhe mbetën pa fjalë nga shfaqja e dy të rinjve.

Publiku i përcolli me ovacione Artonin dhe Arnoldin, të cilët tashmë kanë kaluar në raundin tjetër dhe ne javët ne vazhdim do të rikthehen në skenë me shfaqen e tyre të rradhës, duke synuar finalen e madhe dhe çmimin prej 1 milion dollarësh rezervuar për fituesin e programit.

Për më tepër ndiqni videon me performancën e Artonit dhe Arnoldit:

1 Koment

1 Koment

  1. Fjodora

    13 Korrik, 2022 at 4:03 pm

    Bravo cunave! Shembuj te tille na duhen, jo njerez pa talent e pa moral!

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Keshilla per blerjet tuaja

Më të lexuarat

Keshilla per blerjet tuaja

Shkrime të ngjashme