fbpx
Lidhu me ne

Çkemi! Çfarë po kërkoni?

Turizem

Sipas prestigjozes britanike The Guardian, Shqipëria do të shndërrohet në një destinacion turistik kryesor për britanikët në 2022. The Guardian citon: “Shqipëria ka qenë...

Turizem

Prestigjozja amerikane kushtuar turizmit Matador Network e rendit Shqipërinë në vend të 10 midis destinacioneve për tu vizituar gjatë vitit 2022. Edhe pse viti...

Destinacione

Dimri po troket, dhe ndësa destinacionet e shumëkërkuara bregdetare gjatë stinës së verës duken si një mirazh i largët, pushuesit e po kthejnë vështrimin...

Të fundit

Aktualitet

Nën vorbullën e mendimeve, të cilat më çuan të rrëmoja pikërisht tek ai sirtar i vjetër që anash ishte ngrënë prej molave të vogla...

Aktualitet

Nga raporti “Qeverisja Vendore në Shqipëri”, hartuar nga Instituti i Bashkive të Shqipërisë, rezulton se Bashkia Libohovë në vitin 2022 e ka rritur totalin...

Më të lexuarat

Keshilla per blerjet tuaja
Keshilla per blerjet tuaja