fbpx
Lidhu me ne

Çkemi! Çfarë po kërkoni?

Kinematografi

Pas vdekjes së të atit, Aida rikthehet në fshatin e saj arbëresh në rajonin e Kalabrisë dhe fillon të përballet me ndjenja kontadiktore mbi...

Kinematografi

Filmi artistik nga Kosova i titulluar ‘Hive’, në shqip ‘Zgjoi’, me regji të Blerta Bashollit, është përzgjedhur si një ndër filmat pretendent për fitimin...

Kinematografi

Albert Verria është një nga ata aktorë që janë skalitur thellë në kujtesën tonë kolektive. Nuk ka shqiptar, të madh a të vogël, që...

Të fundit

Poezi

Trim i Shqipërisë Kush ka qenë trim një herë? Aleksandr’ i Math i vjerë, Pirrua me shokë të tjerë, në Shqipëri kanë lerë, Po...

Aktualitet

Rrjeti i ri i ujësjellësit është një investim i shumëpritur prej banorëve të Libohovës. Rrjeti i vjetër 50 vjeçar ishte i degraduar dhe problematikat...

Uji Tepelene Euro2024

Më të lexuarat

Keshilla per blerjet tuaja

Uji Tepelene Euro2024

Keshilla per blerjet tuaja